Zdjęcia

Już wkrótce rozpoczyna się druga część sezonu. Może ostatnie dni wakacji to dobry moment na powspominanie krakowskich Mistrzostw? Poniżej prezentujemy linki do galerii zdjęciowych z Mistrzostw Polski 2015:

Co za weekend!

Mistrzostwa Polski w Krakowie za nami!

To były ponad dwa lata naprawdę intensywnych przygotowań, a ostatnie dwa tygodnie były istnym szaleństwem :) Bardzo dziękujemy Wam za to że przyjechaliście, w sobotę mimo zwariowanej pogody zbliżyliśmy się do liczby 550 uczestników! Podstawowa idea Mistrzostw o której pisaliśmy od początku: sobota - widowisko i promocja, niedziela - kwintesencja biegu na orientację, została spełniona. Nawet burza na sprincie nie przeszkodziła w tym, aby...

Wyniki zawodów towarzyszących

Bardzo się cieszymy, że byliście z nami i że było Was aż tyle! Zachęcamy do kolejnych startów - może na jesieni już w kategoriach Mistrzostw Polski?

Poniżej prezentujemy wyniki zawodów otwartych. Uwagi, korekty prosimy przesyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.:

Wyniki - sprint

Międzyczasy - sprint

Wyniki - middle

Międzyczasy - middle

Wyniki, międzyczasy, mapy

Były tłumy, była karuzela pogodowa, były emocje! Za wcześnie na podsumowania, póki co - bardzo dziękujemy za przybycie! Prezentujemy wyniki i międzyczasy z dzisiejszego ścigania. Korekty i uwagi prosimy przesyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wkrótce opublikujemy też wyniki zawodów towarzyszących. Do zobaczenia jutro na Bronaczowej!

Wyniki - sprint

Międzyczasy - sprint

MAPY: 

A, B, C,

K16, K18, K20, K21, K35, K40, K45, K50, K55, K60, KM85,

M16, M18, M20, M21, M35, M40, M45, M50, M55, M60, M65, M70, M75,

Odliczanie

Już tylko godziny dzielą nas od Mistrzostw Polski w biegu na orientację 2015. 

Przed startem prosimy Was o dwie rzeczy: przyjdźcie do Biura Zawodów wcześniej, aby uniknąć kolejek. Po drugie pamiętajcie, że na sprincie jesteście normalnymi uczestnikami ruchu, tak samo jak inni piesi. Ruch w obrębie starego miasta jest...

Jury, nagrody, GPSy...

Mamy dla Was kilka informacji, przeczytajcie do końca!
1) Zostało powołane Jury na zawody, które będzie rozstrzygać ewentualne kwestie sporne. Skład:
- Stanisław Leśnicki
- Remigiusz Nowak
- Jarosław Bartczak

2) Pojawiają się pytania o...

Live GPS-tracking

Poniżej prezentujemy listę osób, które w najbliższy weekend na Mistrzostwach Polski pobiegną z nadajnikami GPS. Pozwoli nam to śledzić na bieżąco zmagania zawodników na telebimie i w internecie. W sobotę główny nacisk kładziemy na kibicowanie męskiej elicie, w której 30 zawodników zostanie wyposażonych w urządzenia. W kategorii kobiet będziemy śledzić natomiast 21 zawodniczek. W niedzielę sytuacja się odwraca, bo w nadajniki wyposażymy całą kategorię K21. Tego dnia...

Zmiana godziny - zawody otwarte

Uwaga! Z przyczyn technicznych musieliśmy zmienić godzinę rozgrywania zawodów towarzyszących - Kraków City Race Rozgrzewka. Wszyscy którzy już się zapisali oraz ci, którzy dopiero to zrobią, startują w sobotę w godzinach 14:20-14:50 oraz w niedzielę w godzinach 9:30-10:00. Start będzie odbywać się w dowolnym momencie w tym przedziale czasowym, czas startu będzie określać podbicie puszki "start". Bardzo przepraszamy za zmianę i to, że pojawiła się tak późno. Zapisy do zawodów otwartych cały czas trwają, szczegóły w zakładce dla kibiców > zawody otwarte.

Biuletyn 2

W dziale dla zawodników > Biuletyny prezentujemy biuletyn nr 2 (komunikat techniczny). Znajdziecie tam m.in. parametry tras, schematy stref startu i mety, mapy aren, zaktualizowany program (bardzo ważne! W sobotę zamykamy strefę startu już o 14:00!), symbole specjalne itp. Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się. Pytania, uwagi? Zapraszamy do kontaktu na naszego maila. Natomiast w dziale dla zawodników > listy startowe publikujemy listy startowe po korektach.

Listy Startowe

Poniżej prezentujemy listy startowe na oba biegi. Prosimy o weryfikację danych i przesyłanie uwag bezpośrednio na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Listy zostały stworzone według obowiązujących przepisów, czyli na podstawie rankingu PZOS (stan na dobę przed losowaniem) z uwzględnieniem rozdzielenia biegaczy z tych samych klubów i rozlosowaniem najlepszej piątki. W kategorii Elity na sprint lista powstała na bazie...

Czy to kompas czy to czip?

Z przyjemnością informujemy, że nasz kolejny sponsor, firma ZAZU Sports dla zwyciężczyni i zwycięzcy kategorii 21 na dystansie średnim ufunduje bardzo ciekawe nagrody. ComCard Pro to nie tylko wysokiej jakości kompas, ale jednocześnie... szybki i pojemny i czip! Parametry takie jak Sport Ident 10 (czas podbicia 60ms, 128 punktów pojemności) to naprawdę ciekawa propozycja dla wyczynowo trenujących bieg na orientację. W końcu...

Reklamy w tramwajach

Oprócz 10 billboardów o których pisaliśmy wczoraj, od poniedziałku w 90 krakowskich tramwajach na ekranach LCD można oglądać 30-sekundowy spot Mistrzostw Polski. A to wszystko dzięki wsparciu naszego Sponsora, firmy Kompan.pl! Bardzo dziękujemy za pomoc przy promocji naszego przedsięwzięcia. Reklamy będzie można oglądać aż do 31 maja. Poniżej prezentujemy film, udostępniony dzięki uprzejmości naszego Partnera - Telewizji M, w której to właśnie spoty się wyświetlają:

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

WKS Wawel
ul. Podchorążych 3
30-084 Kraków

Dyrektor imprezy:
Sławomir Cygler
+48508127708

Organizator