Odliczanie

Już tylko godziny dzielą nas od Mistrzostw Polski w biegu na orientację 2015. 

Przed startem prosimy Was o dwie rzeczy: przyjdźcie do Biura Zawodów wcześniej, aby uniknąć kolejek. Po drugie pamiętajcie, że na sprincie jesteście normalnymi uczestnikami ruchu, tak samo jak inni piesi. Ruch w obrębie starego miasta jest...

...ograniczony, ale występuje - prosimy o ostrożność. 

Zarówno podczas sprintu, jak i middla do Waszej dyspozycji będzie depozyt. 

Podczas sprintu widowisko urozmaici nam przekaz z 5 kamer, radiokontrola i 50 nadajników GPS. Dla tych, którzy będą śledzić Mistrzostwa sprzed komputera przygotowaliśmy Live Center (po prawej). Sobotnie zmagania odbywają się w ramach World Ranking Event, spodziewamy się biegaczy w sumie z 9 krajów, w tym Catherine Taylor z Wielkiej Brytanii, czyli medalistki Mistrzostw Europy Seniorów. 

Dla zwycięzców kategorii Elity oprócz odlewanych medali, dyplomów i voucherów od sponsorów mamy nagrody specjalne - na middlu będą do kompaso-czipy o parametrach najnowszych kart SI. Na sprincie natomiast będą to... korony. Prawdziwe, ciężkie, królewskie korony dla króla i królowej sprintu.

Oprócz tego zwycięzcy wszystkich kategorii otrzymają chusty wielofunkcyjne Mistrzostw - dzięki firmie COMPASS!

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

WKS Wawel
ul. Podchorążych 3
30-084 Kraków

Dyrektor imprezy:
Sławomir Cygler
+48508127708

Organizator