Co za weekend!

Mistrzostwa Polski w Krakowie za nami!

To były ponad dwa lata naprawdę intensywnych przygotowań, a ostatnie dwa tygodnie były istnym szaleństwem :) Bardzo dziękujemy Wam za to że przyjechaliście, w sobotę mimo zwariowanej pogody zbliżyliśmy się do liczby 550 uczestników! Podstawowa idea Mistrzostw o której pisaliśmy od początku: sobota - widowisko i promocja, niedziela - kwintesencja biegu na orientację, została spełniona. Nawet burza na sprincie nie przeszkodziła w tym, aby...

... przed telebimem w centrum zawodów zgromadził się tłum ludzi. Co ważne, szczególnie pod koniec rywalizacji Panów z M21 do widowni dołączali przypadkowi przechodnie!

W ten weekend zrobiliśmy kilka promocyjnych "pierwszych razów" zarówno dla nas jako organizatorów, ale też dla biegu na orientację w Polsce. Telebim z przekazem z 5 kamer, grafika live, zaproszenie zawodniczki ze światowej czołówki, 50 nadajników GPS, a przed Mistrzostwami 10 billboardów i reklamy w 90 tramwajach - przez dwa tygodnie. Oczywiście wiele rzeczy trzeba by jeszcze dopracować, ale już mamy na to pomysły. Impreza została zauważona - najlepiej świadczą o tym sygnały, które docierały do nas przez cały czas trwania kampanii reklamowej i podczas samych zawodów. Wielu ludzi było wręcz zaskoczonych, że tak mało znana dyscyplina pokazała się w taki sposób, i to w centrum miasta. 

W kwestii sportowo technicznej: cieszymy się szczególnie z Waszych wrażeń z niedzielnego biegu - o to nam chodziło! Jeśli chodzi o sobotę - zapewniamy - wyciągnęliśmy z tego terenu ile się dało. Ilość ograniczeń, formalności, uzgodnień terenowych była nieprawdopodobna. Mamy wielką nadzieję, że po tej imprezie świadomość biegu na orientację choćby wśród urzędników wzrośnie i następnym razem będzie trochę łatwiej. To, czego wszyscy możemy być pewni, to że wygrali najlepsi. A podział na miejski i leśny bieg na orientację wśród zawodników, a raczej ich specjalizacji jest od wielu lat widoczny na świecie i na naszych zawodach również wyraźnie dał o sobie znać - i bardzo dobrze! Gratulujemy wszystkim zwycięzcom, gratulujemy wszystkim, którzy zmierzyli się z trasami tegorocznych MP!

Bardzo dziękujemy sponsorom, szczególnie firmom Taxcare, Wiśniowski, Forystek, Kompan.pl, Inco oraz Compass. Bez Was ta impreza nie mogłaby odbyć się z taką pompą! 

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi, spostrzeżenia - czekamy na Wasz feedback! Co nie zagrało, co można było zrobić lepiej - dajcie znać, chcemy nie tylko podnosić nasz poziom organizacyjny, ale też dzielić się uwagami z przyszłymi organizatorami zawodów. Piszcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Poniżej prezentujemy wybrane zdjęcia z zawodów. Autorami są: Małgorzata Wicha, Remigiusz Nowak, Ludomir Parfianowicz, Orientuj się na WAT, Tomasz Kosicki.

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

WKS Wawel
ul. Podchorążych 3
30-084 Kraków

Dyrektor imprezy:
Sławomir Cygler
+48508127708

Organizator