Lista zgłoszonych

Drodzy Państwo,

pod tym linkiem prezentujemy listy zgłoszonych (po aktualizacji). Na wykazie mamy 545 nazwisk! Najliczniejszą kategorią jest M16 - zgłosiło się aż 56 biegaczy. Bardzo prosimy o weryfikację wszystkich danych i przesłanie ewentualnych uwag na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W przypadku problemu z licencją (zaznaczone na czerwono - brak numeru, przeterminowana itp.) prosimy o kontakt z Biurem PZOS (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) - dopiero po potwierdzeniu przez Biuro wyjaśnienia sprawy (opłacenia składki, wykupienia licencji) dopuścimy danego zawodnika do startu.

Losowanie minut startowych odbędzie się w...

...czwartek 21 maja w siedzibie klubu WKS Wawel przy ul. Pochorążych 3 o godzinie 16:30. Uwaga! Wszelkie korekty przyjmujemy do czwartku do godziny 15:00! Przypominamy, że zgodnie z Regulaminami Sportowymi BnO na rok 2015 zawodnicy startują w kolejności którą determinuje ranking PZOS na dobę przed losowaniem (środa 16:30), a jedynie "red group" czyli 5 osób na najwyższych pozycjach w kategorii jest rozlosowywanych. Lista startowa na sprint w kategorii M i K21 stworzona zostanie na podstawie Rankingu Światowego (ze względu na rozgrywany World Ranking Event). Ci którzy nie są w nim klasyfikowani, zostaną ustawieni na liście na podstawie rankingu PZOS.

W sprawach licencji bardzo prosimy o kontakt z Biurem PZOS Piotra Niedźwiedzkiego (UKS Azymut Siedliska).

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

WKS Wawel
ul. Podchorążych 3
30-084 Kraków

Dyrektor imprezy:
Sławomir Cygler
+48508127708

Organizator