O imprezie

Mistrzostwa Polski w biegu na orientację na dystansie sprinterskim i średnim to impreza, która co roku przyciąga najwięcej biegaczy spośród wszystkich imprez mistrzowskich. Ściga się na niej około 500 osób, w kilkudziesięciu kategoriach wiekowych. W Krakowie będziemy chcieli przebić tę granicę frekwencji oferując prestiżowe, widowiskowe i stojące na najwyższym poziomie sportowym oraz organizacyjnym zawody.

Sprint odbędzie się na Starym Mieście w Krakowie i już samo miejsce będzie wystarczającym powodem do przyciągnięcia mediów i relacjonowania przez nie wydarzenia. Widowisko podane na talerzu w prosty i ekscytujący sposób kibicowi w centrum zawodów jest jednym z głównych założeń organizacyjnych.

Dystans średni jest najbardziej techniczną konkurencją spośród wszystkich rozgrywanych w biegu na orientację. W niedzielę, 31 maja zaoferujemy biegaczom prawdziwą ucztę jeśli chodzi o trudność techniczną biegu. Szczegółami dotyczącymi Mistrzostw będziemy dzielić się z Wami regularnie poprzez tę stronę internetową. Odwiedzajcie nas regularnie!

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

WKS Wawel
ul. Podchorążych 3
30-084 Kraków

Dyrektor imprezy:
Sławomir Cygler
+48508127708

Organizator